Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz Kergeboci #848 üzenetére

    Értelek, de van amikor van helye és van/volt, ahol nekem már erőltetettbe ment át, így értsd.

    Már nem emlékszem pontosan, de talán a 3. vagy 4. epizódnál volt egy mélypont... "templomos" rész. Utána valahogy elfogyott a lendület az egészből nálam. Persze mindenkinek más jöhet ki a végére, nekem talán a lehetőségek szerint a legjobbat (és egyben a legszomorúbbat) sikerült befejezésnek összehozni. Mindenesetre megpróbálkoztam a gondolattal, hogy egy újrajátszás során más döntéseket hozzak a játékban, de ahogy belekezdtem volna, el is ment a kedvem az egésztől tudván azt, hogy mik jönnének újra... egyszer kijátszottam, és ennyi volt. Megbántam a megvételét... szerencsére a legújabb LiS most kipróbálható más forrásból is...
    De összességében úgy érzem, hogy már nagyon kezd elfáradni ez a széria, ennyi játékot már nem bír el ez a hasonló témakör. Valami nagy frissítés, újragondolás kellene, mert az 1. részt és kiegészítőjét egyik sem tudja még megközelíteni sem (fordítottam mindkettőben).

    [ Szerkesztve ]

  • Kergeboci

    tag

    válasz Kergeboci #882 üzenetére

    Lement nálam is a stáblista. Hiába állt témájában közelebb hozzám a második rész (nagytesó lévén), ez a True Colors egyértelműen fellépett a dobogó második helyére. Pedig maga a történet, a gonosz corporate szál, elég gyenge, igen, a kifutása is, és a vége is kicsit botladozik. Döntésekben, világmegváltásban is apró marad, de érzelmekben mégis erős. Remek karakterek, újszerű ötlet, látványos szem és a korábbiaknál fejlettebb arc animáció. Azt hiszem a Steph dlc mégis csak kötelező vétel lesz levezetésnek.

    [ Szerkesztve ]

    Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

Új hozzászólás Aktív témák