Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Befejezve a True Colors-t spoileres véleményem következik:

    Környezet:
    Ez a kisváros egyszerűen gyönyörű. A bár és az a lakás felette a terasszal meg pont az a hely, ahol el tudnám képzelni a következő pár évet.
    Viszont maga a város bejárható része nem túl nagy. Igaz nem is open world játékról van szó, ami bejárható, az viszont szépen ki van dolgozva mindenféle részlet terén.

    Karakterek, történet:
    Nagyon jól kitalált karakterekkel találkoztam.
    Steph (BTS) szereplése külön öröm, nagyon jó fej. Igaz pörög mint a ringlispíl :)
    Ethan (kissrác) nagyon jól meg van csinálva, a LARP vele fasza volt. Mondjuk a LARP lehetett volna kicsit nagyobb kihívás, de így is jó volt.
    Alex karaktere érdekes, szépen bomlik ki a karakter története a játék során a kezdeti nulla háttérinfóból, különösen a játék végén.

    Hangulat, befejezés
    A játék hangulata egyértelműen az első rész hangulatát hozza, ezt sikerült jól elkapnia a fejlesztőknek.
    A befejezés viszont nekem annyira nem adta. Vagyis nem volt rossz a befejezés, hanem igazából minden döntés ugyanabban a befejezésben végződik, aztán mész vagy maradsz a városban és ennyi... Ezt máshogy csináltam volna, ha rajtam múlik.

    Összefoglalva, egy szép LiS játékot kaptunk, amivel jó volt játszani. Véleményem szerint megugrani ugyan nem tudta a LiS1-et, de ott a léc is igen magasra került anno.

    11-12 óra játékidő van benne, az érkező Steph dlc nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák