Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kergeboci

    tag

    válasz CPT.Pirk #858 üzenetére

    hát akkor ezt úgy érzem, vétek lenne kihagyni. Mass Effect széria újra befejezése utánra beállt nálam is a sorban állók listájára.

    Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz CPT.Pirk #858 üzenetére

    Időközben én is a végére értem és egyetértek az észrevételekkel. Voltak részek, ahol szinte tudtam, ráéreztem, hogy mi következik. Szerintem erősen követték az 1. rész felépítését, vázát, ezért is tűnik hasonlónak, ezért is sikerült jobban a játék. Nekem a "LARP" kicsit leült már egy idő után, nekem kicsit túlnyújtottnak tűnt, de kinek mi... igaz, hogy minden kis zegzugba benéztem az egész játék során, ebből kifolyólag csak 2 db felfedezni való maradt el.
    A vége nekem sem igazán ütött akkorát, igazából attól függ, hogy miként építetted fel a "saját történeted". Nekem, mivel általában az "otthon" volt a középpontban, az A variáció lett, de utána megnéztem a másik végét is.
    Újrajátszani nem fogom valószínű, de nem volt rossz játék. Szerintem ennyi játék után felállítható talán egy sorrend, ami nálam a következő jelenleg: LiS1-TC+BTS-LiS2... a többi Dontnod terméket viszont kár is együtt említeni ezzel a szériával, nagyon félrementek a fejlesztők a későbbi játékaikkal.

    Ami óriási fejlődésen ment keresztül, azok az animációk, az arcmimikák. Végre minden egyes kis rezdülést látni a karakterek arcán, ami nagyon nagy előrelépés.
    +1... végre nem volt erőltetve a propaganda sz@rság ennél a játéknál, amit a franciák már nagyon túltolnak a játékaikban... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák