Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Intelligencs #77215 üzenetére

    UPDATE, levelet írtam a Digitalkonak is.

    Tisztelt Digitalko,

    1) Szeretnék érdeklődni, hogy az Önök által értékesített LG 49LH630V (http://www.digitalko.hu/index.php?id=49lh630v_led_televizio&kat=full_hd) típusú tévét Önök az LG Magyarországon keresztül szerzik-e be? (A 2 éves _hivatalos_ LG garancia miatt kérdezem ezt.)

    Cégünk az általa forgalmazott LG készülékeket magyarországi forrásból szerzi be, így a Magyarországon érvényes jótállási feltételek érvényesek a készülékre, tehát a termékkel probléma esetén a vásárlástól számított 2 éven belül a gyártó magyarországi szervizhálózatához fordulhat.

    2) Az Önöknél raktáron lévő tévé típusszámában (ami a kartondobozon van) a BEED vagy BEEY karaktersorozat szerepel? (Ez pedig a panel típusára utal, BEED=VA, BEEY=IPS).

    Jelenleg a raktárunkban lévő termékek dobozán a BEEW, ill. BEEG karakter sorozat szerepel.

    Már csak azt kéne megtudni, hogy ezen új jelölések közül melyik az IPS... Valakinek van erről infója?

    MOD:

    @vond, vagy akinek ilyen LG 49LH630V típusú tévéje van, le tudná fényképezni a dobozon lévő kódot és felrakni ide? Nem teljesen értem, hogy a digitalko most csak leírta az épp raktáron lévő LG tévék kódját (tehát nem azt a modellt, ami nekem kell), amik régebbi modellek (?), vagy az LG megváltoztatta a 2016-os kódokat? E szerint a hozzászólás szerint a BEEW az IPS, de 2012-es vagy 2014-es gyártásnál írják, ami nem hiszem, hogy aktuális lenne egy 2016-os modellnél.

    [ Szerkesztve ]

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák