Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz nimfas #46632 üzenetére

    Bár nem nekem ment a kérdés, de had próbáljak meg egy kicsit segíteni :)

    lb 67x család: Ugyanaz a készülék tudásra, csak 670v ezüst, 671v titán (grafit szürke), 679v pezsgő (illetőleg a 679 nincs 50"-ban csak 42,47 és 55-ben)

    lb 730: 800Hz MCI (szemben a 67x család 700, de ez igazából marketing, nem tényező a panel valós 100Hz min a két esetben)

    4db HDMI csatlakozó szemben a 67x 3HDMI csatlakozójával.

    Specifikációk terén ennyi a különbség.

    Képminőség terén talán egy hajszálnyival szebbnek látom a 730-at de ez nagyon erősen szubjektív vélemény, mint ahogy az is, hogy szerintem nagyobb az ár különbözet sok esetben mint a tudásbeli.

    Ha kihagytam valamit kérlek javítsatok ki.

    Technoman: Nézd tévedhetek én is, de minden komoly tesztben 100Hzre hivatkoznak az LG oldala ugye marketing okokból kussol róla (persze a többi gyártó szintén), csak az MCI-t mutogatják büszkén azzal meg kb a vevő aki épp érvek mentén akar választani kitörölheti. Kis illetőleg NAGY sarkítással ha qrvagyorsan tudsz pislogni akkor át húzhatodd a 700Hz MCI-t és ráírhatod neked ez 800-as :D

    szaboger: Na az az a márka amiről elégsége tapasztalat híján semmit nem merek mondani, amióta megvették a kínaiak. Illetve, DE az Ambi light még mindig qrvajó :) Egyébként úgy hallom, hogy nem rosszak. Gondolom talicskázzák bele a pénzt kínából :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák