Új hozzászólás Aktív témák

  • pilgrim5

    csendes tag

    válasz pilgrim5 #1044 üzenetére

    Köszi a válaszokat.

    Jogos, a fóliás dolgot benéztem, kevertem a Wayteq 8-as fórummal (az volt a másik jelölt) :)

    Egy R209-es MIFI router-em van, amit a laptop csont nélkül felismer, másik helyiségben is.
    Előtte USB stick-es modemem volt, ill. az eszköz még megvan. Ha ezt female OTG kábellel csatlakoztatom a tablethez, akkor működhet a net? Vagy így sem képes 3G-t venni? (ahogy láttam fentebb, nem túl jók a kilátások, de hátha azóta vkinek müxik)

    Másik kérdés: ha kijönne vmi hiperszuper fix a wifis problémára, hogyan tudom alkalmazni atab-on? Letöltöm laptopra és utána? Hova másolom, hogyan indítom el?

    Bónusz: megnézné vki az itt javasolt megoldásokat? http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/howto-wifi-drop-caused-sign-to-wifi-t2862509
    A “B” változatot próbáltam, nem sok sikerrel. Nem tiszta nekem, hogy a 6. pontban a két számsor közt bármit beírhatok? Tehát pl. 192.168.1.100-at is? Csak a legelsőt, az ...1.1-et írtam. A proxy portokat is próbálgatni kellene? 9-es pontban mit ért wifi alatt? A router-t, vagy a tab-ot?

    "a gödör alja ott van, ahol az ember abbahagyja az ásást"

Új hozzászólás Aktív témák