Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tachion86

    tag

    válasz Jok3r1985 #1302 üzenetére

    Már bocs de én kiadtam bő negyedmillió Forintot egy laptopért, marhára nem érdekel hogy egy más típusú laptoppal is vannak gondok. Azt hiszem az elvárható hogy ennyi pénzért legyen jó az enyém. Az hogy esetleg más laptopoknak is van bajuk abszolút nem vigasztal, az enyém legyen jó a kész. A ferrari is tényleg lehet hibás, de ez sem érdekel, nem ferrarit vettem. (Megnézném egyébként hogy mikor tolnak ki a gyárkapun egy hibás összeillesztésű ferrarit...)

    Úgy érzem egy kicsit hogy itt inkább csak próbálják magukat és egymást nyugtatni az emberek hogy hát oké hogy hibás na de ezzel együtt lehet élni meg egyébként is csak összecsukva látszik szóval vagy ne csukd össze vagy ne nézegesd ha már összecsuktad. A hangja is lehet hogy borzasztóan recseg de inkább ne indítsd el a jelgenerátort nehogy megbizonyosodj róla hogy rossz-e, jobb is inkább az édes tudatlanság meg egyébként is inkább használj fülhallgatót vagy külső hangszórókat. Az időnként random előjövő felzümmögéssel (olyan mint egy venti) se foglalkozz mert ez egy gémer laptop amin úgyis folyamatosan max hangerőn játszol és akkor nem hallatszik a zümmögés.

    Nem. Nekem ez a negyedik laptopom, az első hármat mikor megvettem és hazahoztam (Fujitsu, Asus, Lenovo) mind tökéletesen működött és nem volt egyiknek sem semmi hasonló kaliberű problémája. Egyedül a Fujitsu romlott el néhány hónap múlva, egyszer a ODD-je, egyszer pedig nem töltötte az akksit, aztán a gari lejárta után elvált az egyik BGA a nyáktól és kuka. Na de ilyesmi bosszantó összeszerelési vagy konstrukciós hibái nem voltak, pedig azok kb fele ennyibe is kerültek. (Na jó a Lenovo Y570 az 210k volt.)

Új hozzászólás Aktív témák