Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz84

    őstag

    válasz Lezl #288 üzenetére

    kb ugyanezek a tapasztalataim mint neked, én is ma hoztam el egy toshibát is.
    A tárhely vészesen kevés, mondjuk beletolva egy 64gb-os microSDHC-t ez még orvosolható, mert mint rendszer elfér a windows azon a 23gigán amekkora partíciót hagytak neki (5gb a recovery kb).

    A toshiba a sztereo prüttyögők ellenére szerintem rosszabbul szól. microHDMI jó, kipróbáltam. Kontaktos a csatlakozója, vagy a kábelem szar, mert mozgatásra hol jó, hol nem.
    Emellett szánalmas hogy screen mirror módban csak álló képet hajlandó kiadni magából, kiterjesztett módban pedig egér nélkül használhatatlan (biztos van valami soft mouse alkalmazás, de nemár).
    Akksi valszeg izmosabb a toshibában, 30% körül volt mikor kivettem a dobozból, és elnyüstölgettem 2,5 órát mire 8%-ra merült. Majd csinálok battery eateres tesztet ha lesz időm.
    A toshiba kijelzője ugyanolyan mint a lenovoé, csak gyengébb a max fényereje. Emellett mélyebben ül az üveglap mögött mint a lenovoban, és emiatt a kijelző széleinél számomra gagyi hatást kelt.
    A gombok a toshibán szintén elég gagyinak hatnak, mondjuk nem azok.

    Az egész készülék egyébként messziről gagyibb hatást kelt, viszont közelebbről masszívabb az egész háza, nem nyekeg.

    Szubjektív, de nekem egyelőre a lenovo sokkal jobban tetszik. És mivel tud widi-t, később akár vehetek hozzá egy adaptert, és ugyanúgy köthetek rá kijelzőt. Januárig eldöntöm melyik marad :)

Új hozzászólás Aktív témák