Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juhhy

    csendes tag

    válasz csati81 #90 üzenetére

    Sziasztok! Olvastam, hogy a zenelejátszás közben muzsika le-leáll, mintha a füles kicsúszna...nálam a hangszín, és egyéb zavaró hanghatások keletkeznek(halkul, elhalkul, vissza a hang, nagyon halk), bár sokat sajnos nem tudtam tesztelni még a telefont 2014. 11. 03 este óta.. Szóval lehet valami gebasz a zenelejátszásnál, ha kitesztelem ismét írok.
    Viszont ha beleteszek memóriakareszt, nem találom, hol a fenébe lehet formázni azt a telefon alól. És valami oknál fogva a 32GB sdkarira azt írja, hogy sérült, és leválasztja, illetve ha ki-be kapcsolom, újra látja a filmet, zenét, de egy idő után nem vetíti tovább a filmet, és jön a hiba. Az sd kari kington, és új:(. Szintén tesztet igényel. Erről is írok, vélemény, tapasztalat valakinek erről, ezekről?
    Valamint volt egy BLADE telóm, ha azt usb -vel PC-hez kapcsolatm, azonnal töltött, és kérdezte, akarom-e hogy adatkapcsolat legyen a gép-telefon között. Na erre az opcióra itt nem került sor, és ugyancsak nem találtam eddig ezt. Sajnos dolgoznom kell, időm nem volt még erre. Hozzászólásokat fogadom :R

Új hozzászólás Aktív témák