Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flashpointer

    őstag

    válasz Crus #77281 üzenetére

    ahogy midenbol abbol is van hulladek, bluebrixx kb 98% os indulaskor, aztan nekem a legregebbi egy eve van ugyhogy kesobb meglatjuk mennyire tori szet a semmiben mit a lego de van egy tippem hogy tartosabb.

    [ Szerkesztve ]

  • sb

    veterán

    válasz Crus #77281 üzenetére

    Szerintem random... de sajnos kissé a Lego is. Nálam van egy szorulós, de minőségi készlet... és egy vacak. A szorulóshoz kevés volt a gyerek, mondta is, hogy nem szedi szét. Nem volt szimpatikus. Aztán ahogy gyűltek itthon a Legók úgy jött gyáriból is amit nem tudott összenyomni... aztán olyan ami szétesik magától. Ott változott a véleményem.

    A vacak meg 97%-ban szintén jó, de a maradék 3% is elég bőven, hogy gondot okozzon. Ez meg azért nem volt érvágás mert mondjuk 50k helyett 20-ba került.

    De ezek kiragadott példák, a lényeg, hogy nagyobb a szórás biztosan. Ha jókba is futottam,nem jelent semmit. Legónál is van gond, de jóval kisebb a kilengés. Kérdés, hogy ki mit preferál ár/értékben. Szerintem ilyen szempontból nem lenne rossz, ha lenne választék.

    @Djuree
    Hova teszed azt ami koppintás, de mondjuk 30 éve nem gyártja a Lego és nem tudod beszerezni? Ezek szerintem nehezebb kérdések ha kicsit visszájára fordul az amúgy teljesen jogos szellemi jogvédelem.

    Ezt a BDP kört én azt hiszem kihagyom.
    A 3 nagy mind tetszik, de nincs meg a musthave érzés.
    - A mozdonyház nálam kilóg/nehezen illeszthető.
    - A vár jó, de van választék másikból is, kívülről (forma+téli környezet) előnyben van nálam, de belül talán kicsit kevesebb és a kissé összenyomott alapterület sem annyira szimpi 4k darabbal.
    - A párizsi utca szintén jó, de azt is inkább egynek látom a sok más épület közül, mintsem kiemelkedőnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák