Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Tony21 #74361 üzenetére

    :K

    @kbalage2
    Csak a dobozon látottakról tudtam nyilatkozni. Várjuk akkor a review-t. ;)

    @Mauzes
    Ilyesmi az én gondolatom is, Technic Space-el is, nem lenne az rossz, de ott inkább más a fókusz. A City viszont még inkább tökéletes gyerekjáték lenne érdeklődőknek de szerintem kevés van belőlük. Amit írtam fentebb, tartom, most is van City Space készlet jó pár és mintha a kutyának sem kellene - nyilván szubjektív érzésre mondom. Ilyen szempontból furcsa, de pozitív, hogy tolja a Lego.

    A Creatorok tök jók és "kreatívak" de valahogy haza már nem kéne a legtöbb, most azt érzem elsőre. Állatok vannak itthon de ott is felmerült a konstans bővítés értelme bennem, a Madárház pl. musthave érzés volt első ránézésre... azóta megvan, dobozban és már nincs meg az érzés. A hörcsögös pl. tök jó, cuki, de kicsit vótmá jellegű.
    Ezekből valahogy azt tudom értelmezni otthonra ami vagy technikailag annyira jól sikerült (pl. zsiráf), vagy a gyerek eljátszana vele (kis sárkány :D). Ami meg felnőtt dísz (?) inkább az valahogy senkiföldje kicsit számomra. Persze 1-1-et abból is el tudok képzelni, eddig is voltak ilyenek, de valahogy nem áll össze egésszé a témakör bennem.

    És akkor beütött a nosztalgia, pedig ritkán szokott. Mikor megláttam, egy pillanatig reméltem, hogy nagyobb modell:
    vs

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák