Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mozaart

    aktív tag

    válasz RapaNui1 #74228 üzenetére

    Nagyon Jól Esik Köszi! :) Igen azért ugyanannyi mert 1 x 2 with 1 Stud elem van hogy egymástól ugyanannyi távolságra kerüljenek.

    Akit érdekel -- AT-AT -- update:
    - jelenleg: márcsak a lábon rágodom, a Középső térd csomópontra szeretnék egy másik megoldást, ami nem ennyire bonyolult és szemre is látom hogy biztosabban fog működni

    - elkezdtem: költség-realizálni: az-az a fajsúlyosabb elemeket összeírogatom és megnézem adott elem, milyen színben a legolcsóbb - ebben általában segít a Stud.io is - azt is megnézzem mennyire gyakori elem, hány ezer darab van belőle eladó globálisan, valamint gyártják-e még vagy már kivezette a gyártásból a Lego, van e az elemből korszerűbb elem. Ezekben még bőven van mit tanulnom. Igazából ha HardCore tolnám az-az ez lenne a teljes állásom, készítenék egy eleve olyan Palettát amiben márcsak ezek a "reális" elemek léteznének.

    Belegondoltam milyen vagány lehet Legóéknál, a gyár laborjában végre jóváhagyta a QA az új Kockát, kapott ID-t stb. majd ez a kocka elem, virtuálisan megjelenik a Billundi tervezőcsapatok szerverén és a programban már lehívhatja és építhet vele. Persze tudom sok tervező a mai napig asztalon kezd építeni majd onnan megy PC-be be. :D

    - kapaszkodó korlátokra akarok még egy stabilabb megoldást

    De ennyi. Kész van. Hihetetlen. Ha ez a két update elkészül és sikeresen implementálom, akkor jöhet a következő Chapter: The Building

    [ Szerkesztve ]

    AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

Új hozzászólás Aktív témák