Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    válasz Mauzes #71842 üzenetére

    Szinte az összes pontoddal egyetértek és/vagy megértem. Sokszor a nézelődés, keresgélés is élmény számomra is, és ahogy írtam, nekem is számít, hogy jó áron szerezzem be a kiszemelt készleteket. Még egyszer: ami számomra furcsa az a nagy S@H dömping minden alkalommal, amikor GwP-ket és/vagy extra VIP pontokat osztogatnak...

    A listádhoz csak 2 dolgot jegyeznék meg:

    1. Nekem ezek közül csak a Mikulásos volt félig-meddig érdekelt (sokat vacilláltam, hogy kell-e ez nekem), lehet szimplán Lego nem azokat akciózza, amik nekem tetszenek... (bár ahogy észrevettem, majdnem mindig azokat, amik nem fogynak eléggé...).
    2. Nem érdemes all-time (főleg régebbi) vételekre hagyatkozni ilyen infláció után... Pont ezt a Mikis készletet írtam én is példaként hogy míg sima webshopban akció nélkül 30k alatt van, addig S@H-n jelenleg 43k...

    Még egyszer kiemelném, hogy senki ellen nem szól ez részemről, szimplán eszmecsere egy Lego-s témában és értékelem mindenki véleményét, nézőpontját (+ nem vagyok csőlátású, tényekkel, észérvekkel meg lehet győzni)... :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák