Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Mozaart #60119 üzenetére

    Félreértés ne essék, az IRL tornyot abszolút kedvelem... de a Lego verza nem jön át a szűrőmön, pedig nagyon is érdekel a téma. Szerencsére RapaNui jól közvetít. Egyszerűen csak megfogalmaztam a szettel kapcsolatos meglátásaim, hittéríteni nem akarok.

    Nálam egyébként u.i. "mehhhh" a Barca stadion, Colosseum és a Piramis is. Holott nagyon is is szeretem az épületeket, de ezek míg IRL ütnek, Legóban nekem nagyon kevesek.

    Mit tettem volna a Lego helyében? Feltétlenül fele ekkora méretet alkottam volna meg és megtöltöttem volna élettel. Igen... az akkori kor embereivel, pl. lufit eregető kisfiú xy. szinten, pár lézengő turista a toronyban, vattacukor árus, állat figek (pl. a korláton bambuló madár, a parkban a fákon ugráló mókus, bújkáló macsek, gazdi kutyával, galambot etető öreg hölgy, velocipédet tekerő cilinderes fig, etc).

    Igen, értem ez egy felnőtt szett, felnőtteknek, de ki mondta, hogy egy felnőtt szettben nem lehet élet? Még a Micimackós szett is 18+ és mégis tele van élettel.
    Ez a borzalmas puritánság lélekölő nekem a szett kapcsán... és hát abszolút nem játszható.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák