Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balint82

    senior tag

    válasz Mauzes #59934 üzenetére

    Az alsó, az vip pontért vehető.

    Cserébe most van ilyen :

    Google Pixel 4a

  • sb

    veterán

    válasz Mauzes #59934 üzenetére

    A fun&funky-t látom, hogy eltűnt de a takaró még ajándék, nem?

    Egyébként tegnap még ezek nélkül, de a fun&funky-val elvileg sikerült megrendelnem a korábban összerakott PaB készletet. (Bár most több az aji, de volt 2 lejáró kupon ami nem bírta volna ki a mai napot és amúgy is inkább két kisebb rendelést raktam össze a korábbi VIP fényképező/kulcstartó egyenkénti behúzásához. Ahhoz jó volt a polybag. :))

    Az érdekesség viszont a PaB Standard. Ez ugye már nem volt aktív a weboldalon:
    - Már nem lehetett standard alkatrészt válogatni.
    - Ha össze volt rakva egy PaB Standard lista, ott is inaktív volt a kosárba helyezés gomb.

    Nekem viszont már kosárban volt korábbról így leadtam. Az automatikus üzenet után visszajött az elvileg végleges/kézi megerősítés is, hogy oké a rendelés.
    Mondjuk Legoéknál ugye elő szokott fordulni 1 hónap után is, hogy meggondolják magukat és törölnek valamit, de talán átcsúszott... :D

    @HUN_Sector
    Amikor sok az ajándék az a baj, hogy nekem is beindul a fantáziám. Én is néztem a kovácsműhelyt, hogy így megérné talán. Azzal együtt, hogy ha még ha megjönnek a pontok akkor egy rider is beleférne utána...
    Ezek a riderek végül milyen áron mennek, mit gondoltok?

    szerk: És persze kéne olyan második rendelés is amiből a mikulás gwp és a takaró megmarad mert arra itthon is van igény. :D
    Jófogáson gyorsan megnéztem a takarót külön (FB-n nem vagyok egyik csoportban sem), 10 és 20k-ért adják ha külön venném. :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák