Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Mauzes #51216 üzenetére

    Én úgy tudom az eltérő színű zöld alkatrészeknek nem gyártási hibából adódóan más a színük, hanem az olyan árnyalat és nem gyártottak belőle "sián" színűt. Szóval - ha igazam van - sosem fogsz kapni "jó" színben ezekből.

    Ez mondjuk koránt sem olyan nagy eltérés, mint pl speed champion szélvédő festések vs lego kocka színek

  • sb

    veterán

    válasz Mauzes #51216 üzenetére

    "De tegyük fel csak 3 db kis alaktrész tér el a többitől, akkor sem tudom elképzelni, hogy amit helyette küldenek, az az új gyártású batch mitől lesz majd biztosan olyan, mint a meglévő többi zöld alkatrész."

    Én meg erre azt válaszolnám, hogy miért lenne más?
    Ha valamit nem randomra készítek akkor ezeknek mennie kellene. Ahogy a méret is stimmel.
    Passzolnak a kockák? Nem: akkor pontosabb gyártás kell. Arra meg megvannak a konkrét megoldások. Ennyi. Mérnöki kérdés mind, majd pedig tartani kell a kivitelezést. (A kínai munkás dolgot sem értettem. Nyilván nem randomra kell keverni a színt, senki nem így tervezte a folyamatot. Ahogy az autókat se tánc közben heggesztik mert úgy nehéz. Az se reális, hogy 2-3mrd kínai ugyanígy csinálná pontosan. :D)

    Ha gyártasz "valamit", ami aztán nem passzol, nem ugyanaz a színe, vagy kérdés, hogy kávéfőző vagy rézf**** bagoly lesz-e a végtermék a szalag végén akkor erre nem nagyon lehet üzletet alapozni. Szerintem ez tök alap. Az más kérdés, ha esetleg nincs rá megfelelő technológia, de itt szerintem erről nincs szó.

Új hozzászólás Aktív témák