Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kbalage2

    aktív tag

    válasz Mauzes #42833 üzenetére

    Nekem a playability eléggé vesszőparipám, főleg a Technic szetteknél :) Szerintem a Technic egyik fő varázsa hogy működő dolgokat építesz, amiknek funkciója van és használható. A szettek nagy része nem olyan szép mint egy Creator Expert szett és nem polcdísz lesz, tehát akkor igenis legyen vele mit csinálni. Persze a daru nem fog neked 5 kg-t felemelni, és a Liebherr se fogja túrni a földet kint, de az adott méretarányban lego elemekkel vegyítve jó lenne ha el lehetne vele játszani az eredeti funkcióját. Mi egyébként elég sokat játszunk a gyerekekkel mindenféle szettel, én persze főleg az RC cuccokkal :)

    A 18+ dedikáltan dísznek épített dolgoknál kicsit billeg ez a játszhatóság dolog. Ha pl jármű (lásd új Tumbler), akkor nálam elvárás hogy legalább az alap funkciók meglegyenek, és bármennyire is dísz lesz akkor se essen szét ha kicsit közelebbről ránézek. A Tumblernél nem azért hiányoltam a kormányzást és a felfüggesztést mert annyian játszanának vele, viszont egy jó értéknövelő faktor lett volna az előzőhöz képest, és nem csak pár kifutott alkatrész lett volna benne lecserélve. Az ECTO-1 például zseniális működő megoldásokat tartalmaz, annak ellenére hogy nem egy tipikus játszós szett.

    Egy Colosseumnál vagy stadionnál nyilván nem szempont a játszhatóság, de ilyeneket nem is építek :D

    Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

Új hozzászólás Aktív témák