Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz LÁZ #7860 üzenetére

    És milyen a 75102?

    Én összeraktam a kisállat-kereskedést. Sikerült a nehézségi fokozatot level kettőre emelnem: éppen pakoltam ki a dobozt, amikor bejött a feleségem, komoly arccal, mondván "beszélnünk kell". Ő nagyjából mindent így vezet fel, tehát ilyenkor nem tudom, hogy válni akar, vagy le kell vennem a villanykörtéket a felső polcról. Itt most azt kellett megbeszélni, hogy az új kamrapolc melyik részén lesznek a tisztítószerek, és hol a palackos víz, szóval gyorsan transzba estem, és úgy csináltam, mint aki figyel. Aztán mire észbe kaptam, az összes zacskót kibontottam, és a kettőezervalahány elem összeöntve ott figyelt... Amúgy 1-4 számozott zacskók voltak, így azért nehezebb volt.

    Maga a készlet vegyes, kívülről nagyon jól néz ki, belül messze nem olyan kidolgozott, mint az újabb modularok. Az állatkereskedés melletti ház konkrétan semmi, a földszinten egy kanapé, a felső szintek üresek, kivéve egy figurát, aki éppen festi a falat. Szóval legóék úgy oldották meg a berendezést, hogy nincs berendezés, mert éppen festenek. Ellenben van WC, így az utcánkban már kettő mellékhelyiség van, egy a nyomozóirodában a fodrászüzlet felett, egy pedig itt. Nem baj, ide járnak át az étteremből meg a bankból is.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák