Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz kbalage2 #74050 üzenetére

    Esetleg, hogy legyen Bugatti a kifutó után, egy Bolide ebben a méretben is? :) (Land Roverre azért nem tippelnék. :D)
    Néha furán egymásra csúsznak a modellek, márkák több formában is.

    Egy McLarennek örülnék, eddig nem vettem rá magam 1:8-ra és nem is tervezem de próbaképp egyet biztos kipróbálok egyszer.

    @Mauzes
    A marketing minden sávban működik, a kis 10-20k, vagy nagyobb 50-60k-s szettek is k* nagy dobozokban vannak. Ugyanúgy félig sem pakolják. Plusz a doboz aránya is emiatt olyan, hogy 7-11, max 15cm mély és rohadt nagy szemből.

    Én már értekeztem róla mennyire tetszik, hogy az újabb készleteket már kisebb dobozokba rakták. Ilyen a 70k-s Audi, de pl. a kis Sonic készletek is. A Liebherr-nél konkrétan azt néztem, hogy fér bele a dobozba. :D 26cm mély ami Legóhoz képest nagy, de amúgy szinte semmi. Szemből pedig mondjuk 2db kis Technic autó, pl. Bolide doboza egymás tetején.

    Persze, értem a hatást ahogy vki megkapja a nagy dobozt, de tök feleslegesnek éreztem és nekem sokkal jobb érzés a kisebb doboz. Biztos az is benne van tudat alatt, hogy kevesebb helyet foglal a szekrényben/pincében. :D :D

Új hozzászólás Aktív témák