Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150head

    senior tag

    válasz Mauzes #72537 üzenetére

    Szerintem sokan gyerekes kockának (vagy lúzernek) tartják azt, aki felnőttként legózik.

    Szerintem egy bizonyos inteligencia felett az ember nem kritizálja/nézi le a másik hobbiját (ami egyébként örömet is okoz neki) legyen az bármennyire furcsa is, persze bizonyos keretek között.
    Én pl teljesen ellentmondás vagyok ilyen téren :D Középsuli és egyetem alatt versenysportoló voltam, mellette modern-metálzenekarban gitároztam, ami egyetem után is ment még egy darabig. Ment a kocsmázás, bulizás, csajozás, a zenekarral beutaztam az országot és még határon túl is voltunk. Ezt a tevékenységet is biztosan sokan gyerekesnek gondolják.
    Jelenleg már az amatőrcsillagászat és az ezzel kapcsolatos ismeretek, űrkutatás köt le hobbi szinten.
    "Ezek ellenére" imádok PC-n kockulni meg legózni meg szeretek egy rakás másnak "gyerekes" dolgot. Tudok totál infantilis is lenni ha olyan a társaság. :B Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyan meberek véleményére adjunk akik nem is igazán számítanak. Aki meg számít/meg szeret az elfogad olyannak amilyen vagy.
    Hú nem akartam ennyire Coelho lenni bocsesz :DDD

Új hozzászólás Aktív témák