Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Elkészült a Himeji Várkastély. Rosszul emlékeztem, mert a Nagy piramis alapterülete sokkal nagyobb mint ez.
    Pro és kontra, hogy a kisebb méret sokkal jobban kezelhető, viszont egy piramis nagyságú alapterületen magát a várat jobban ki lehetett volna bontakoztatni, továbbra is azt mondom, hogy nagyon szűkösre szabták a teret. Na most valakinek ez vagy tetszik vagy sem én még kicsit hezitálok, mert bár szép lett a végeredmény mégis van egy kis hiány érzetem. A végét már sokkal jobb volt építeni, de még mindig unalmasnak tartom az építést, de nem felejtettem el hogy ez egy architecture készlet, szóval nem is vártam tőle csodákat. Az ablakokat, a lőréseket, magát a tetőt és az egész kastélyt jól oldottak meg tulajdon képpen a végeredmény szép lett, bár ez ekkora darabszámból megérdemelt volna egy tekintélyesebb méretet is. A sok egyremegy modular helyett inkább ebből adtak volna ki egy igazi monumental buildinget, szerintem sokkal nagyobb rajongó tábora lett volna mint diorama formában, de amit lehetett azt abból kihozta a tervezője, szóval le a kalappal előtte. Nagyon stabil egyébként az egész nem fog szétesni senki keze alatt sem. Ez egy olyan készlet amit ha nem építek meg akkor sem lettek volna álmatlan éjszakáim, de így megépítve már egész pofás darab, azonban az unalmas építés, a színeltérések és a viszonylag kis mérete, szükre szabott terek miatt nekem nem jött he, bár a párom tegnap este félkészen már azt mondta rá milyen kis cuki pedig készen még nem is látta, de ettől függetlenül sem lett a szívem csücske az biztos. Ezek után mindenki döntse el maga hogy szeretné-e megépíteni tetszik-e neki vagy sem, nekem olyan se veled se nélküled érzésem van vele kapcsolatban.

    Megint nem kérdeztek pedig volt van 71045-öm 15 ezerért komplett sor, és 75375-öm is visszacsomagolt 15k-ért

Új hozzászólás Aktív témák