Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    hát srácok, 6 évesek a gyerekeim, szinte minden legójukat szétszedték már (hiába mondtam nekik hogy ha ömlesztik én ki nem válogatom utána) és egybe öntötték, nagyobbakat is, csillagromboló stb., olyanokat építenek belőle hogy leszakad a pofám, pörög, forog, mozgó részek vannak benne, világítás!, és tényleg jól néz ki, építettek egy batman barlangot, komolyan jól néz ki, kis változtatás után hivatalos készletnek is elmenne sztem. kérdezem ezt hol láttátok, hát a legos mesében volt, és amit abban láttak lemásolták, de jobb mint az eredeti ami a mesében volt. :Y
    lehet lego tervezők lesznek, én kegyetlen sok mocot rakok össze de csak utasítás alapján, fejből nekem nem megy, hátha nekik ez is jobban fog menni. de egész nap képesek legózni, közben tv-ben nem meséket néznek, hanem állandóan valami speed buildet kell nekik youtube-ról benyomni vagy valami összerakásit a tableten amit végiglapoznak. az anyjuk basztat is érte hogy ez már sok ("ebbe te vitted bele őket"), más kint játszik, ezek bent legóznak inkább. :))
    én is sokat legóztam kiskoromban, de ennyit én sem. ilyesztő kicsit néha...jó ez így vagy nem fene tudja. ezek majd nem piát meg cigit vesznek, hanem legót. :DDD bár ez nem akkora baj...

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák