Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Soja #53001 üzenetére

    A vilagítás egy dobozban a dobozon belül több csomagban érkezik. A Boutique hotelhez az első csomagban volt a bejárat alsó szint és fine art világítása, majd a 2. Csomag 1 szint 3 csomag felső szint 4 csomag tetőtér, 5 csomag külön a külső fehér kandelláber, illetve egy, elemtartó és usb csatlakozó. A ledek vagy 1db 1-es apró ledek vagy csíkban van amit vagy fel kell ragasztani, vagy adnak hozzá külön kockát amire felragasztod és azt csatlakoztatod az adott modul aljához. Az egyes ledeket az apró piros sárga kis lego gömbökbe teszed mint pl a bejárat megvilágítása esetén. A kábeleket a lego kockák között illetve alatta kell elvezetni, így már nem lesz olyan pontos az illeszkedés, de nem is annyira látványos az eltérés. A világítás beszerelését követően a készlet játszhatósága erősen lecsökken mivel a vezetékelés belül marad, az egyes szintek össze vannak kapcsolva, így gyerek kezébe nem adnám. Ez inkább esztétikai dolog nagyon megdobja a készlet kinézetét főleg sötétben, de pl az Ecto1 világítása esetében simán lehetett az autóval játszani is. A kábelek vékonyak de mind a ledek mind a kábelek elég strapabíróak én még nem tudtam tönkretenni és elszakítani egyet sem, bár nem is őrültek módjára bántam vele. A Game of bricks oldalán vannak képek videók hogy hogyan is néznek ezek ki illetve minden készlethez ott az instrukció is lépésről lépésre. Nézd meg milyen is az hogyan is néz ki és mindenki döntse el maga hogy kell e neki. Én nem játszom a készletekkel kivéve a hullámvasútat, de a világítás nagyot dob rajta főleg élőben és sötétben látványos, bár nem egyszerű beszerelni, a hotellel egy délután elvoltam mire kész lett.

Új hozzászólás Aktív témák