Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz kbalage2 #50334 üzenetére

    Hülyeséget írtam. Én is láttam a lassítást már a hsz előtt, persze, hogy átfordul. :)
    Meg elég nagy blama lenne, ha nem... (bár pár hasonlóra már rávilágítottatok itt a topicban vagy a videóidban amire magamtól szintén azt mondtam volna, hogy ilyen nem lehet... :D)

    Szóval inkább fordított megjegyzés volt. Hogy ha már megy akkor miért kell a videóval azt sugallni, hogy vmi trükközés van. :) Én is azt hittem először, hogy túl gyors és kevés az fps, a függőleges résztől rohadt gyorsan megy végig. De lassítva egyértelműen eltűnik a képről úgy, hogy van még közben frame. :)

    Na mindegy. Érdekes, hogy 1-2 képkockáról beszélünk amire senki nem figyel, nekem mégis eléggé szúrta a szemem.

    @RapaNui1
    Nagyon jó cucc, de befejezhetnéd. Még én voltam aki korábban írtam, hogy listán van a szett.
    Ez is egy abból a 3-4-ből ami tök idegen világ nekem, mégis témától függetlenül, a "szakmai része" (értsd: megoldások, részletek) megfogott.

    @maross, ayo
    Ezek a rétegigényszettek valamiért nincsenek boltokban vagy alig. Valószínűleg kis darabszámban is készülhet. A holdújévi jégfesztivál is ilyen, de az spec készlet, nem egy normál téma mint a Monkey Kid.

    A vonat=malac. Muszáj volt rózsaszínnek lennie. :D

Új hozzászólás Aktív témák