Új hozzászólás Aktív témák

  • zsuha

    aktív tag

    válasz NGA #32196 üzenetére

    Én se veszek.

    Szerintem az a legjobb ha valaki nem hülyíti magát, és tisztában van vele, hogy mit akar:
    - ha kell egy szett akkor azt megvesszük, amikor elérhető, mert szerintem később használtan, vagy dupla áron már nincs sok értelme. Ezalól kivétel ha mostanában kezdett valaki legozni és nagyon szeretne egy már kifutott szettet
    - nem veszünk magunknak szettet azzal a szöveggel hogy a "gyereknek lesz", mert ennek sincs sok értelme :)
    - "későbbi befektetésre" pedig szerintem csak úgy van értelme venni, hogyha bontatlanul tároljuk.
    - azt is érdemes figyelembe venni, hogy oké most tetszik valami, de az elkövetkező években is lesznek még qva jó szettek. Így én csak azokat venném amik kihagyhatatlanok.

    Ezért nem veszek pl ezekből a 3in1-ekből. Jók meg minden, de nem kihagyhatatlanok, és később is lesznek még nagyon jók (amikor már tényleg a gyereknek kell).

    Egyébként szerintetek mi lesz a LEGO cég jövője? Több helyen is olvastam hogy már annyira nem nagy a kereslet a célközönség oldaláról (gyerekek), mint pár éve.
    Annyira jók a profitjaik hogy még hosszú évtizedekig jelen lesznek?

Új hozzászólás Aktív témák