Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    srácok!
    komoly kérdés. ezen nem gondolkozott még senki?: nebulon-b ucs moc
    ez is ugyanaz, angolul írva csak kicsit drágább: [link]
    közel 6000 alkatrész. nekem a kedvenc hajóm és már régóta szemezek vele. egy kisebb 1500 részeset megépítettem LDD alapján (magasan a legnehezebb volt egy ekkora custom modellt csak LDD alapján építeni) de el is adtam, az se volt pedig kicsi. :DDD
    egyedül nem akarok belevágni, ezt jó lenne megbeszélni valakivel. folyamatosan kommunikálva a részleteket.
    alkatrész rendelésben tudok segíteni, minden eddigi tudásom latba vetem hogy a legolcsóbbra jöjjön ki. :K nem akarok vele kapkodni, kb. 3-4 hónap alatt tervezem az alkatrészeket összekaparni. de az se baj ha még több idő, ez lesz életem fő műve. :DDD legalábbis lego témában.
    biztos nem lesz olcsó, 200k alatt biztos nem ússzuk meg, de lehet még több lesz. megpróbálom előre elkérni az alkatrészlistát hátha ideadja és akkor ránézek milyen drágább alkatrészekből áll, esetleg azokat mivel lehet helyettesíteni.
    üzletnek sem utolsó, 150-200k-t lehetne sztem keresni az eladásával ha kész lesz, nyilván nem itthoni eladással, hanem ebayre meg máshova feltéve. de nekem nem eladásra kell. bár helyem nincs neki perpill de addigra megoldom. :D
    méretei amúgy: hossz 112cm, magasság 55cm, szélesség 23cm

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák