Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Janaboy #12523 üzenetére

    Ez tök jó hír... lenne, ha nem az állam építené. Sajnos már én sem tudok örülni szinte semmi ilyen beruházásnak, mert ha véletlenül el is jut a megvalósulásig (ami alatt pár csókos már jól megszedi magát a különböző pályázatokon, tanulmányokon meg tanácsadásokon), akkor vált fokozatot a pénztalicska. A beruházás felét ellopják a másik felén meg épül egy használhatatlan fapados balkáni szarkupac. Amit utána senki nem használ mert eleve szar volt a hatástanulmány (ld. az ominózus kisvasút).
    Ráadásul ez a típusú Legoland messze nem vonzana annyi turistát, mint a klasszikus értelemben vett Legoland. Én pl. nem is tudtam, hogy ilyenek is léteznek (persze ez az én szegénységi bizonyítványom). Viszont a német normál Legolandban már kétszer is voltam, és az tényleg hatalmas élmény. Én már magamban el is terveztem, hogy ha sok pénzem lesz (nem lesz, mert Legora költöm :D ), majd Szombathelyen nyitok egyet. 300 km-es körzetben van 5 főváros meg jópár egyéb nagyváros, szóval akár még látogató is lenne. Bécsből akár egynapos úttal is meglátogatható lenne. De aztán mindig csörög az óra, és mennem kell melózni :D
    Szóval valósuljon meg és legyen ez az első olyan beruházás, amit nem lopnak szét.

Új hozzászólás Aktív témák