Új hozzászólás Aktív témák

  • hugoo

    aktív tag

    válasz volvoguy #4395 üzenetére

    Ezt a cooler master elite 331-et nem véletlenül ajánlották.
    Árához képest jól teljesített a tesztekben, ha jól emlékszem ph-en láttam.
    (Nem tudom egyébként, h ránézésre hogyan lehet egy ház szellőzését egy 5-ös skálán (3-ra) pontozni. Ezzel nem akarom védeni ezt a házat, de mégis...)
    A ház anyaga és felépítése annyiban nagyon nem mindegy, hogy egyrészt a szellőző lyukak és a kellően tágas elrendezés hasznosak tudnak lenni (persze kell bele előre és hátra is egy 12-es venti), valamint az olcsóbb gyenge minőségű házak nagyon kellemetlenül be tudnak rezonálni:( Pont azért néztem be most ide, mert meg evvel kapcsolatban lett volna kérdésem.
    Szóval én mindenképpen komolyabban utánanéznék, ha pl e helyett a ház helyett keresnék másikat, ilyen árban.

    A kérdésem pedig :) : igyekeztem úgy megcsinálni a ház szellőzését, h ne legyen bennt túl meleg, de a lehető leghalkabb is legyen a gép. Annyi a gond, h a ház eléggé régi és hát nem is márkás darab, így sajnos hajlamos rendesen berezegni. Erre ház cserén kívül van vmi megoldás? Hallottam már pl csillapító alátétekről ventik alá, nem tudom ezek mennyire hatásosak. Várnék ezzel kapcsolatban véleményeket, tippeket.

    köszi, üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák