Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni97

    őstag

    válasz Sordoran #49515 üzenetére

    Én kb 3-4 hónapja úgy vettem champet, hogy volt 2-3 champ ami közül nem tudtam dönteni és 10 perc gondolkozás után ok nélkül megvettem az egyiket. Pl ilyen volt jayce, skarner és rumble akikkel amúgy alig játszattam. Van kb 5 meccsem velük, de nem bántam meg mert egyszer ugyis meg lesznek. Mostanában meg úgy veszek champet, hogy ha nyitok egy hőstöredéket veszek még mellé 2-őt és reroll. Szóval én már nem is veszek champet, hanem kapok. Így még ip-t is spórolok, mert 3400-at fizetek kettő hőstöredékért és nekem már 4800-ba kerülnek a legolcsóbb champek. Ez egyedül anivinánál nem érte meg mert nála ugye többet fizettem, de quinn-t,zac-t így kaptam meg, syndra-t pedig csak 1700-ért. Ha netán meg nem nyitok hőst akkor sincs baj, mert akkor meg majd választok egyet hőst ha összegyűlik vagy éppen feltöltöm a 2 üres rúna oldalamat.

  • Yodamest

    addikt

    válasz Sordoran #49515 üzenetére

    Igen ez ilyen egyszerű, minden hőst ki kell próbálni szép lassan és úgy eldönteni. Én is magamon tapasztaltam pont a napokban, hogy egész más a játék képe/feelingje, ha olyan hőssel játszok, amivel jólesik. De ezt addig nem tudhatja senki, amíg mindet ki nem próbálta.

    Pl. én alapvetően tank beállítottságú vagyok, szeretek elsőként bemenni, lekötni az ellenfeleket, szeretek nem meghalni 1s alatt, szóval nálam ez jön be meg vált be. A napokban viszont elkezdtem assassinkodni, mert hát mindent látni akarok a játékból és igazából Akali nagyon a szívemhez nőtt. Első 4-5 meccs után már elkezdtem elég jó carryket menni vele. De próbáltam Zedet, Dianat is, amiket már szintén ismertem csak nem volt túl sok rutinom velük. Na de a lényeg, hogy egy kis nindzsázás után, mondom megpróbálom jobban elmélyíteni Nasus tudásomat is és megint előjött, hogy egy ilyen tankkal egész más volt megint a játék. Nem feltétlen az, hogy jobban ment vele, mert nem sokat Nasusoztam eddig, inkább csak úgy otthonosabb volt játszani vele. Szal ezt kell megtalálni kinek mi az otthonos.

    Nasusról (új mainem)
    Baxott erős egyébként ez a kutyafejű eb. Eddig úgy nem is gondoltam volna, de kb nincs countere. De tényleg, fogod ha nagyon erős az ellenfeled, torony alatt szépen elfarmolgatsz, hozzád sem túl érni, mert töltöd vissza a hpt mint állat, és mivel ő pushol, ha van egy normális junglered az úgyis jönni fog és ott is a kill. Ezzel simán el lehet lenni ameddig nem szégyellsz, majd olyan 250-350 stack között nekiindulhatsz és ha nem tök 0 csapatod, akkor gg wp.
    -Ez akkor esett le amikor Camillel voltam egy Nasus ellen, aki pont ezt csinálta, torony alatt farmolt tök nem zavartatta magát én meg kaptam a gankeket folyamatosan, nem tudtam mit kezdeni vele, hogy ne tudja felstackelni magát. Aztán a végére persze olyan erős lett, hogy egymaga megölte 3 csapattársamat, amíg én kiszedtem ultival az adc-t. Utána ugyanezt csináltam én is és tényleg beválik, szóval lehet megvan a következő mainem. Még azt kell majd megnézni, hogy jungleba milyen lenne hozni, vagy én nem riadnék meg a midtől sem, legalább lenne ott egy fix kirobbanthatatlan champje a csapatnak, csak persze legyen elég ap a többieknél.
    -Még egy dolog, a buldet nem tudom biztosan, szeretek az itemekkel játszogatni, hogy lenne a legjobb, szerintetek a trinity vagy a gauntlet a nyerő?

Új hozzászólás Aktív témák