Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz SkiDev #48194 üzenetére

    "mikor feljön midről ss nélkül az elfeedelt champ és megint 2 v 1-ben vagy....?" -> Map awerness? Ward? Én ha látom a map-on, hogy eltünt az enemy mid már pingelem az adc kollegának, hogy óvatosan, mert mid missing. Főleg ha olyan mid-es van ellenünk, akiről tudom, hogy roam champ (pl.: kata, LB) és mi meg épp pusholjuk a saját lane-t.

    A másik amire nem árt figyelni, hogyha az ellenfél laner hirtelen elkezdi átadni a lane-t. Értsd: eddig pusholta a minionokat, most meg várja, hogy csak last hitelni kelljen őket = engedi, hogy bepushold a saját tornya alá -> tuti gank lesz az ő junglerétől, midesétől valamelyik bushból.

    Nem tudom milyen role-t tolsz, de az már sokat segít, ha 3-5 másodpercenként rásandítasz a minimap-ra, emellett, amint lejárt az ingyen wardod CD-je, már dobod is ki valamelyik bush-ba.

    Másik. SoloQ-ba én már nem várom, hogy bárki is pingeljen. Régen megtanultam, hogy az esetek 90%-ban nem fognak pingelni low elo-n.

    [ Szerkesztve ]

  • kenwood

    veterán

    válasz SkiDev #48194 üzenetére

    Ha a flame miatt osztanak,akkor ne hozz erveket.
    Semmilyen sztorival nem tudsz minket meggyozni,ez a viselkedes minden korulmenyek kozott elfogadhatatlan.
    Meg az sem erv,hogy amint eled,beszalad a torony ala meghalni.
    Ott jogos,hogy ideges vagy, de semmit nem old meg az anyazas ott sem.
    Nezd meg a 0-10es embereket op.gg-n,biztosan 1-2 meccsel elobb vagy kesobb 10-1 ben vegzett.
    Szarul jott ki neki,hulyesegeket csinalt,ez van.
    Nekem is van,hogy sokkal jobb a masik laner,vagy az enemy jungler,10. percre 0-3,es onnantol akarmit csinalok,meghalok.
    Az elso beszolasnal tolom is a muteot az illetore,es nincs szajkarate.

    Egyebkent ha megnezed az utobbi 10-20 meccsedet.
    Szinte mindig support vagy,es 1 meccsen vettel egy db. vision wardot.
    Nekem ritka az a meccs,amikor 3-nal kevesebbet veszek,pedig 2 supp van az utobbi 20 gameben.
    Biztosan volt olyan game,ahol ugy kaptatok ki,hogy ti nyeritek a donto teamfightot,ha van egy vision ward.
    Ha egy ilyen szitunal nekiallnak flamelni teged,az megold barmit is?

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • Yodamest

    veterán

    válasz SkiDev #48194 üzenetére

    Normál meg a vak mód való arra, hogy gyakorolj a hősökkel. Ott ezért is találkozni rengeteg noobbal. Azt hogy megvedd-é a hőst pedig ne az döntse el, hogy milyen stattal zársz a végén, mert az nagyon sok mindentől függhet. Az számít csak hogy te milyennek érezted a játékot, tetszik a mechanika vagy sem. Ezt azért érzi az ember most csapattól függetlenül is. pl. nekem Ekko most nagyon bejön, hiába volt az említett 0-15-0 Yi jungle meccs és emiatt 1 shotolt a Veigar, ettől függetlenül érzem, hogy elég jól megy a játék vele.

  • Dolby

    senior tag

    válasz SkiDev #48194 üzenetére

    Egy dolgot magyarázz meg. Ha kipróbálni akarod a hőst, miért érdekel, hogy mit csinál bot, vagy hogy nyertek-e? Egy hős kipróbálásánál szerintem még jó is ha nem vagy elfeedelve vagy éppen hátrányból játszol, mert előnyből bármilyen hőssel lehet alkotni. Pláne annyira felhúzni magadat rajta, hogy afk-ba küldöd (majd panaszkodsz hogy mennyi afk van...). De megint csak azt tudom mondani, a te dolgod mit hozol ki másokból, te szívsz miatta leginkább, nem mi.

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Új hozzászólás Aktív témák