Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hamuuuu

    tag

    válasz Beni97 #48173 üzenetére

    Mostmár többet játszottam vele és ellene is.
    Nidaleevel simán tudtam counterelni. Még lvl2-n megleptem és gyorsan meg is tudtam őlni, mivel úgy kezdte, hogy első 3 campet elkezdtem lugasítani, lvl előnyöm is volt, mivel még nem smiteolta le blue-t se. De utána kapott pár killt és egészen megerősödött. Ryal illetve banshee combót buildeltem. banshee jó a q-ja ellen.Bokorba tettem mindig 1 csapdát vagy egy dárdát dobtam bele. Egyszerűen lefülelve, hogy tényleg ottvan-e. Játszottam egyet shyvannaval is ellene. Második tárgy már tankosítás lett. Alap jung item+sunfire cape+banshet építettem. Egész jól működött.
    Amikor vel játszottam, ap esszenciák,sarga lvl/hp,piros attack speed, kék cdr. Elsőnek blue, majd grmp és farkas, sutyerák. gank bot. 2 killt hoztunk is, mivel enemy bot totál betolta botunkat a torony alá. Anivia support volt. olyan falat rakott oda a szűk helybe, hogy esélyük se volt menekülni. Lvl 5-től jó, hogy lehet osztani a buffokat. Top és Miden mindig ott voltak a plusz buffok. Sajnos elég lassú a champ igy vettem neki egy boots of mobility. Az ultija nekem kicsit bugosnak tűnik, nem mindig reagál rendesen az utasításra amit adok neki. ulti lehivása után jó az a 25% plusz movement speed amit kap 5 másodpercre illetve Daisy knocks up-ja. De a cooldown-ja az ultinak, valami brutálisak. 2 perc a harmadik szinten.....
    Amúgy supportként szerintem egy dark seal megvásárlása nem lehet rossz.(és az upgradelése). Az E képessége teamfightok közben képes felbuffolni folyamatosan, ami mellett irgalmatlan sebzést tud leosztani területra. +70% ap mellett.
    Aza durva, hogy akármilyen képességet használ min 70% magic dmg bonust kap. :)
    hosszú kis szösszenet lett :D

    "A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

Új hozzászólás Aktív témák