Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz stefyY #53074 üzenetére

    Na nekem Braum suppal volt ez, csak annyi a különbség, hogy az egész csapat fos volt és 15 minnél betoltak minket. :DDD
    Khazixot, Mastert próbálgattam most jungleba, nem is rosszak, Masterrel nagyon durván lehet hozni a meccseket.

    Storytime:
    Egy iggazán, de igazán bosszantó meccsem volt a 7végén (a sok lose-tól eltekintve), amikor is Yi-vel mentem és szanaszét szedtem az enemyt, lett vagy 20 killem már a meccs felére. Ráadásul tovább javítandó a helyzet, hogy "Hi Im Gosu main blabla" tipikus smurf nevezetű (és valóban az is volt) Singed topuk volt. Minden adott volt a winhez végre... de nem... nem történhetett meg a csoda.

    Pedig már ott jártunk, hogy ellenfélnek mind a 3 inhibitora bedőlt, ott védekeztek a bázison, a Singed már a nexust ütötte, de nem tudta bevégezni a feladatot... Ki se tudtak jönni a bázisról, ott kellett védekezniük beszorítva.

    De nem bírtunk áttörni rajtuk.. A Kata midünk és a botlane Cait + talán Mf egy hatalmas nagy -1 volt, szóval Singed és én tartottuk életben a meccset, nem túlzás, hogy 2v8-ban. Enemy Diana + Talon duót nagyon szépen elfeedelte a 3 csapattársunk, ők is már valami 30 killbe voltak a végére. (15-öt haltak fejenként a többiek nálunk) Nekem még nem is lettek volna problémásak a Dianáék, csakhogy Malph is volt az ellenfélnél, aki mivel senki másra nem kellett ultiznia mindig engem tudott vele telibeverni és 0.3 sec alatt eltűntem ilyenkor. Tankunk meg ugye nem volt, a Singed is afféle szabadúszóba nyomta többnyire teljesen külön tőlünk. Utolsó 6-7 percben már az Mf afk is lett....

    Szóval ott voltunk végig a győzelem kapujában, de az ellenfél gyönyörűen összeállt a végére kihasználták a teamcomp előnyüket. Egyszerűen nem volt inhibitoruk, de nem bírtunk egy tisztességeset teamfightolni vagy csak azt a franc nexust beütni se. Mindenhol ott voltak, próbálkoztam solo baronozni is sutyiba, de ott is észrevettek és értem jöttek. Persze utána visszaértek a nexushoz is védeni, mert semmi azaz semmi sebzése nem volt senki másnak a csapatból. Singed egy adc-t 3 percig kergetett mire a füstje megölte azt...

    Teamfightolni esélyünk se volt, full wipe lett belőle mindig. De az sem vált be hogy külön külön toljuk az ösvényeket és áttörünk valahol. Backdoorozni is akartunk , amikor nem volt inhibitoruk az sem sikerült, egyszerűen mindent láttak, mindenhol ott voltak mint csapat...

    Bosszantó volt nagyon, mert nyerni kellett volna és mindig dühítő amikor az ellenfél baromi vesztésre áll és mégis tudod: nem nyerhettek!!! Tényleg hihetetlen szépen csinálták amit csináltak, mint egy lcs csapat komolyan, elképesztő összhang volt és ez soloQ meccsen!!! De azért 2v8-ban talán annyira nem nehéz. Tényleg szönyen rossz volt nálunk az a 3 ember. -1 fogalmát nagyon szépen kimerítették. Ha csak valami elfogadható szinten értelmes ember módjára játszanak és nem lépnek ki nyerünk.

    sry hosszú lett, de áá ez a meccs kicsinált. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák