Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Redditen találtam egy érdekes posztot, alapvetően valami 0 damage Trindamere-ről hadobálnak, ez mi a fákk?

    Ugyanebben a posztban kicsit elbeszélgetnek a low elorol is és kiragadtam egy ilyet:

    "I'm a high platinum player and I still lose games on my smurf playing with my friends.

    19/3/8, 16/2/4, 9/8/16, 20/8/6, 15/5/6, 25/2/8, 14/9/4, 23/4/7. My last 8 games. 5 of these games were losses. Yes my 4 friends are bronze 5 to bronze 2. And yes we vs silver 5-gold 3 from time to time. But I should never lose vs gold 3 or below even with bronze 5 team mates."

    Főleg Good old Times kollégának ajánlom a figyelmébe, ezek szerint lehet úgy tudna a legkönnyebben visszaesni, ha mindig a szintje alattiakkal (akikkel még engedi rankedre) játszana. Illetve ez kicsit alátámasztja, hogy ez a sokat emlegetett "jobb vagy akkor lehozod" dolog hülyeség.

    A posztban alatta még írják többen, hogy igen ez egy ideje már így van, mivel már nem akkora az 1 fő carryzőképessége mint pár szezonnal ezelőtt. Már többet ér az, ha eloszlik a tudás, mintha van 1 nagyon jó és a többi csak feedel össze-vissza. Egyedül akkor lehet hozni ha már eleve kb kiegyenlítettek a csapatok.

    Na mid1 csak ezt így érdekesnek találtam :)

Új hozzászólás Aktív témák