Új hozzászólás Aktív témák

  • grepa92

    csendes tag

    válasz TheProb #39581 üzenetére

    Nekem személy szerint Naut még jobban bejött/bejön mint Leona, abból a szempontból mindenképpen, hogy eredményesebb tudok lenni vele. Valamint az is nagy plusz pont vele kapcsolatban, hogy ha szükséges akkor a hátadra tudod venni a csapatot. (Supportként persze ez nem garantálja a győzelmet)

    Bár nekem még nincs rúnázva de Quintre HP/Armor, de inkább Armor, az okosabbak azt mondják, illetve azt olvastam, hogy elég neki Seal-ben a HP. (Hogy az scaling vagy flat az már inkább egyéni ízlés kérdése)

    (#39583) Jim-Y: Nekem is megvan Naut tenyleg nagyon fun vele jatszani de az ember konnyen abba a hibaba esik, hogy azt hiszi, hogy mar az elejen is tankos pedig ez nem igaz. 1-2 tankosabb item utan lesz eleg tankos akkor mar kibirja hogy o legyen az engage utana pedig mehet az ulti a carrykre. De addig.. hat sokszor meg tud vele halni az ember :/

    Igen, ez az első pár meccsen nálam is megvolt, azóta szerencsére berögzült, hogy csak nagyon indokolt esetben mehet az engage pre-6, addig inkább passzívan játszok. Utána már az ulti is segíthet annyit, hogy megnyerjük a tradet. Ha pedig már tankos itemek is vannak... na akkor kezdődik az igazi móka. :D

    [ Szerkesztve ]

    http://www.lolskill.net/summoner/EUNE/grepa007/summary

Új hozzászólás Aktív témák