Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #65675776 #6579 üzenetére

    Hát igen, ezt el kell ismernem. De a saját szoftverében talán megtehetné. :U
    Ha az MPEG nem korlátoz, akkor ez megint a PVR2.
    Ja, tudom, hogy Matroska maga nem codec, ahogy a W7 pack sem az.
    Tehát DivX-szel .ts-em lesz szerkeszthető formátumban kertévékből? :F Annyit töltögetek már a mobilnetemmel, hogy lassan lefogy az egész feltöltött keretem! :Y :((
    Nálam nincs ott semmiféle vízszintes görgetősáv, hidd el, kerestem! :N
    A felületen nincs semmi (még helyi menüben sem), ill. egy olyan "kézikönyvet" kaptam, amiben az van leírva, hogyan szereljem össze a karit, és mit hogyan kössek rá, de az legalább v. tucatnyi nyelven. :W Ha minden le lenne írva, nem bő 1 évvel a vásárlás után kezdtem volna el a digitális vételi lehetőségeket sem keresni.
    Akkor mi a hiba a rendszeremben? A PVR2-t, és a Leadtek drivereket mind feltelepítettem. :P Miért is kellene mindenféle szarságot keresgélnem? :F Már feltettem a VLC-t, hogy kertévés felvételt meg tudjak nézni, most rakhatok divX-et, de előre nem hiszek benne. Mindenesetre ezek egyikét sem mellékelte, de még csak nem is javasolta a gyártó.
    LMM nem tud 1440x1080-ban exportálni, csak Full HD-ben, ha csak nem siklottam el valami felett.
    Nálam is megy, csak szerkeszteni nem lehet a .ts-eket. DivX-et még megnézem, de ha más nincs, ott van a wtv. Viszont ha wtv-ben ilyen faszán megy minden akár azt is lehetne használni. Gondolom, a MS nem adja, ezért a sok egyéb szarság. :F

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák