Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #65675776 #6579 üzenetére

    Hát igen, ezt el kell ismernem. De a saját szoftverében talán megtehetné. :U
    Ha az MPEG nem korlátoz, akkor ez megint a PVR2.
    Ja, tudom, hogy Matroska maga nem codec, ahogy a W7 pack sem az.
    Tehát DivX-szel .ts-em lesz szerkeszthető formátumban kertévékből? :F Annyit töltögetek már a mobilnetemmel, hogy lassan lefogy az egész feltöltött keretem! :Y :((
    Nálam nincs ott semmiféle vízszintes görgetősáv, hidd el, kerestem! :N
    A felületen nincs semmi (még helyi menüben sem), ill. egy olyan "kézikönyvet" kaptam, amiben az van leírva, hogyan szereljem össze a karit, és mit hogyan kössek rá, de az legalább v. tucatnyi nyelven. :W Ha minden le lenne írva, nem bő 1 évvel a vásárlás után kezdtem volna el a digitális vételi lehetőségeket sem keresni.
    Akkor mi a hiba a rendszeremben? A PVR2-t, és a Leadtek drivereket mind feltelepítettem. :P Miért is kellene mindenféle szarságot keresgélnem? :F Már feltettem a VLC-t, hogy kertévés felvételt meg tudjak nézni, most rakhatok divX-et, de előre nem hiszek benne. Mindenesetre ezek egyikét sem mellékelte, de még csak nem is javasolta a gyártó.
    LMM nem tud 1440x1080-ban exportálni, csak Full HD-ben, ha csak nem siklottam el valami felett.
    Nálam is megy, csak szerkeszteni nem lehet a .ts-eket. DivX-et még megnézem, de ha más nincs, ott van a wtv. Viszont ha wtv-ben ilyen faszán megy minden akár azt is lehetne használni. Gondolom, a MS nem adja, ezért a sok egyéb szarság. :F

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    őstag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!