Új hozzászólás Aktív témák

  • steveetm

    őstag

    válasz #65675776 #4042 üzenetére

    "WinFast DTV2000 H Plus is compatible with MicrosoftR WindowR Vista Media Center"
    valamint:

    Igazából nem vagyok képes felfogni, ha az a plussz ebben a Plus-os kártyában, hogy vmc alatt támogatott az analóg adás nézése, akkor mégis mi a tökömet kell gányolni ennyit? Ráadásul még így sem működik. Btw, az installnál fel is ajánla, hogy mce codec telepítése, ami telepítve is van, de úgy tűnik valamit nagyon elqr benne, mert vmc alatt nem működik. Azt tudom elképzelni, hogy az installer is idióta, és 64bit miatt rossz helyre pakolja codecet. Viszont nem sikerült megtalálnom a telepítő által feltett codec uuid-jét, esetleg, ha valaki tudja, hogy mi a leadtek mce codecjének az azonosítója, az megoszthatná velem, aztán berakom azt vmc-nek.

    Bár ettől függetlenül leszophat, ha ez jelenti nekik a vmc supportot.

    Üdv.: steveetm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!