Új hozzászólás Aktív témák

  • Jimmy8

    senior tag

    Üdv ismét!
    Volt egy kis időm, így beraktam a kártyát. Utána driver fel (nem a 4.0.107.3210_beta, hanem az előtte lévő, azt hiszem a 4.0.107.3204), majd a PVR2 fel (utolsó vers.).
    A síma keresés (Germany) nem talált meg minden adót, de az adaptív keresés már OK.
    A hibák (?)amikkel eddig találkoztam:

    1. A PVR 2 felrakása után nem volt restart, így az állomások megkeresése után ha a hangerőt felénél jobban felállítottam, veszettül elkezdett sisteregni. Már kezdtem aggódni, de újraindítás után OK. :)

    2.Mikor nem talált meg minden állomást, próbálkoztam a manuális freki megadással, de egyszerűen a beírt frekit nem fogadta el (enter után egy más frekit írt ki). Bár mint írtam ezt az adaptív keresés megoldotta. :)

    3. A legnagyobb gond: folyamatos sípoló hang a hangszórókból (Hasonló, mint ami a monoszkópnál szokott lenni). Nem túl erős,de mivel még elég jó a hallásom :P , a gyengébb hangú adásoknál igen zavaró. Valamit kellene csinálni, mert így nem is tudok (akarok) felvenni vele. Érdekes, hogy a rádió része nem sípol. Lehet hardveres (kártya) hiba? Esetleg driver? Már minden ventit lehúztam, de akkor is sípol. SB LIVE-ra van kötve, de ennek a drivere csak a Windows által felrakott. Mint köztudott a LIVE-ok driverei finoman szólva sz...k..

    bzoley: Volt valami hasonló problémád neked is, vagy ezzel a zajjal (bárhonnan jöhet gépből, v. kívülről) együtt kell élnem? :F

    Egyébként a kártya képe : :C :C :C

    Még valami: mpg2-t választva (optimal) felvételkor 60% körüli a procihasználatom. A felvett 10 perces anyag cc. 300MB lett. Egy kétórás film kb. 35 GB lesz? Ennyi, vagy valamit nem jól állítok be?

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!