Keresés

Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz #65675776 #29731 üzenetére

    Nem tudom milyen hangnemre gondolsz. Nem tudtam azt sem hogy a Blaupunkt már nem egy minőségi német márka... honnan kellett volna tudnom... bemegyek egy boltba látok egy ismert márkát és nyugodtan vásárlok.. nehogymár bármit veszek előtte ki kell az agyam főzni a fejemből a tájékozódással...
    Arrafel rúgom szét, ha még neki áll feljebb, és ha mint írtam, ott az orra előtt lehet a TÉNY, hogy hamis termék, mert mondjuk egyiken sem működik a szín állítás... amit ezek után nagyon is el tudok képzelni...
    Pénzt mindenképpen vissza fogják adni ez 100%, mert addig nem megyek el onnan. Ha figyelmesen olvastál másodszor megyek vissza... és ez még brutálisabb hiba mint az előző. Ha meg ott bebizonyítom hogy nem hiba, hanem ennek "típusnak" a sajátossága, azzal egyúttal a csalást is bizonyítottam, azonnal hívhatom a rendőröket egészen nyugodtan...
    99900 ha neked lowcost, akkor te biztos a Rózsadombon laksz, én viszont egyszerű magyar munkás ember vagyok, nekem az nagyon sok pénz, nekem az egyáltalán nem low cost... halkan súgom...
    A hangnemet én is kikérhetem magamnak amúgy, mert igencsak negatív, flegma és cinikus a hozzáállás, egy károsultnak segítséget szoktak adni és tanácsot, és nem kiröhögik, meg nem elkezdik bizonygatni hogy ő a hülye... (az átlagember sem nem tv szakértő sem nem márka szakértő, simán besétál egy ilyenbe, és 1000-ből kb egy ember az aki előbb alaposan tájékozódik... eleve meglátom egy boltban, akkor gyorsan kiülök egy padra fél órát utána olvasgatok majd nem? come on...) ezt még halkabban súgom...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz #65675776 #29735 üzenetére

    Ja bocsánat akkor a fenyegetőzésért, de hát nem itt titeket fenyegettelek, hanem a Tesco-t azt hittem azt lehet.... :R
    Nem tudom hamis termék-e, csak gyanítom, ennek fogok a végére járni hamarosan. Mindaz a fenyegetőzés amiket írtam nyilván akkor lép érvénybe, ha megbizonyosodok erről természetesen....

    Én ezt egyáltalán nem gondoltam csúcsnak (nem tudom honnan gondoltad hogy annak képzeltem), hanem úgy gondoltam, hogy belépő szintű, de mivel Blaupunkt, olyan minőséget veszek, ami megéri ezt a kis felárat... tehát jó minőségű, márkás, belépő szintű nagyképernyős lcd... ebben a hiszemben voltam... vak nem vagyok látom hogy a jobb 100 centi körüli tévék jóval 100 ezer fölött vannak, bár nekem nem kell sem 3d sem smart.. csak monitornak használom leginkább....
    Maga a Blaupunkt márkajel miatti átverés, azt valóban le kell nyelni, és magára vessen aki nem tudta, hogy a Mercedesz embléma alatt újabban Trabantokat árulnak...;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák