Keresés

Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz koxx #29723 üzenetére

    Ne viccelj, ha kamu menüje van mindnek és nem működik egyikben a sem a szín beállítás? Akkor mit csinálnak? Elpirulnak és pityeregve elfutnak...?
    Ugyanerre a típusra nem cserélhetik!
    Tehát még választhatják azt, hogy visszaadják a pénzt, vagy hogy kicserélik egy másik típusra, de ezen esetekben, fel is jelentem, be is perelem őket csont nélkül.... Azon nyomban kihívom a zsarukat oda!!!!
    Nyilván úgy írtam, hogy ha és amennyiben, ott bizonyosságot nyer, hogy a másik, a harmadik és semelyik sem rendelkezik működő menüvel, hanem kamu menüpontok vannak benne... ergo hamis termék; és ez ugyebár ráadásul fő funkció, mert azért azt igen nehéz lenne vitatni hogy a színek állítása a tévén nem alapvető... nemde?
    Itt a lóláb extrém módon kilóg, nem lehet rizsázniuk semmit...
    Ha ott felbontatok egy dobozzal és előre megmondom, hogy a kép foltos lesz, hogy a színeket nem lehet állítani, akkor fel fognak még egyet bontani nyilván és azzal is ez lesz, máris bizonyítom a csalást.
    Innen kezdve dönthet, de a zsarukat akkor kihívom és lefoglaltatom az összes "blaupunkt" tv imitációt... az hétszentség...!!!
    Olyan verzió pedig nincs ép ésszel, hogy ó jaj szegény Tesco-t is átverték ezek a csúnya kínaiak... mert olyan hogy nem vették észre, hogy ez nem csak kamu blaupunkt, de nem is valódi tv, csak imitáció, az meg teljesen KIZÁRT!!! Ezt a maszlagot senki nem veszi be... tehát az egész ügy totál nyilvánvaló. Ha működni fog a másikon a szín beállítás, nyilván más lesz a képlet (de írtam, tutibiztos vagyok benne hogy nem fog!). Ekkor is vissza fogom nyilván kérni a pénzt őrjöngve. Ebből nem jöhetnek ki sehogy jól, nem kell ehhez Amerika, csak hogy végiggondolja racionálisan, egy üzletvezető meg nem hülyegyerek....

Aktív témák