Keresés

Aktív témák

  • hdmi

    tag

    válasz TomTomHun #30791 üzenetére

    Szia, az ismerősöd hogyan szerzi a gyárból, mikor ez a modell 2007 tavaszán jött ki. Már régóta nem gyártják, sőt azóta a 4000-es széria is kifutott, most tartanak az 5500 szériánál. A Sony D sorozat utód nélkül megszűnt, most nagyjából a W5500 a megfelelője (100Hz). Ha megnézed az árgépen a 40D3000-et, már csak egy helyen lehet kapni, az is valami elfeküdt példány lehet.

    Jelenleg a Sonynál a sorrend: S5500, V5500, W5500, Z5500

    [ Szerkesztve ]

    a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

  • hdmi

    tag

    válasz TomTomHun #30805 üzenetére

    A Sonyval az a gond, hogy ár-érték arányban az egyik legrosszabb. Amit felsoroltál 2 típust, a D3000-es mint írtam 2007-es modell, szerintem felejtős, az L4000 meg a tavalyi belépő modell, én szintén nem ajánlanám. Az idei V5500 és W5500 meg több teszt és fórum szerint "backlight bleed"-től szenved, azaz a sarkoknál zavaróan bevilágít.

    Nézd meg a Samsung LE-40B650, amelyik talán az egyik legjobb idei modell. Ez árgép szerint 270-290eFt körül van.

    A Philips is nagyon jó LCD-ket gyárt, de velük kapcsolatba nem vagyok tájékozott, talán valaki más tud ebben itt segíteni.

    6 méterről viszont szerintem is kicsi a 40"-es, de ennyi pénzért szerintem nem kapsz komolyabbat nagyobb méretben. Talán még az LE-46B550, amely az árgép szerint 312eFt, ebből hiányzik a 100 Hz. Ezt valaki szereti bekapcsolni, valaki meg nem, egyénfüggő. Ezért kell elmenni megnézni személyesen mindegyik tv-t, mert mindenkinek más az ízlése. Mindig csak a saját szemednek higgyél.

    a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

Aktív témák