Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Úgy néz ki, hogy az idióta szobám miatt nem fogom tudni áttenni sehova a 37"-os Bravia-mat, csak az ablak+radiátor előtt maradhat, így viszont nappal nagyon gáz használni, mert a háta mögül betűző napfény szétcseszi a szememet (hunyorognom kell), másrészt alaposan melegíti a hátsó burkolatot. Ergo kénytelen leszek visszaváltani 32"-ra, ha nem tudok mást kitalálni:( Ráadásul kedves szüleim is közölték, hogy hát ők nem nagyon fognak rá vigyázni, ha nem tudják mögötte kinyitni az ablakot:U...

    Szóval...keresek egy szép TV-t. Nem kell feltétlenül fullHD, mivel jó lenne, ha a KDL-37P3000-esem használt piaci értékéből kijönne az új kütyü, nem nagyon akarnék most ráfizetni. Amiket eddig néztem:

    Philips 32PFL5403D: PixelPlus HD, 24p támogatásról nem találtam infót
    Philips 32PFL7403D: PixelPlus 3 HD, 100Hz, Natural Motion vagy mi a tököm, 24p??
    Philips 32PFL7603D: PixelPlus 3 HD, Natural Motion vagy mi, Ambilight, 24p??
    Samsung LE32A451: nem találtam infót se a 24p támogatásról se a digitális tunerről:F
    Samsung LE32A551: fullHD, 24p??

    Ami tutira kell: min. 2 HDMI, fejhallgató kimenet, gyönyörű legyen, mert szoba dísze lesz, képminőség a lehető legjobb a kategóriában (horizontális látószög, fekete szint, kikapcsolható dinamikus kontraszt), digitális tuner, nem ártana, ha MPEG4-es lenne, de ilyenből csak a Sony KDL-32V4500-at láttam, ami még az LE32A551-nél is drágább, ráadásul nem tudom, hogy szobaantennával mennyire van értelme szarakodni a digitális tunerrel, a kísérleti MPEG2-es adások élvezhetők voltak, ha nagy nehezen el tudtam helyezni az antennát.

    Az Ambilight poénnak tűnik, csak kérdés, hogy passzentosan szekrénybe helyezve a TV-t mennyire jön ki a hatása. 100Hz-et sajnos nem volt még alkalmam szemügyre venni, látható valami plusz a szokásos 50/60 helyett? Árban nem mennék 140 fölé, ha nem muszáj, a legelső Philips pont annyiba kerül, a második és a harmadik egységesen 180, a két Samsung pedig rendre 125 ill. 160.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák