Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IronBrew

    újonc

    válasz IronBrew #3723 üzenetére

    Update a Skóciában elromlott Samsung PS51D6900 3D TV ügyében.
    Jelentem, a televízió ismét ad képet. Mi volt a hiba? Tök tudja, a következők lettek cserélve: táp, Main, X, Y, Logic board. Maradt a képernyő, keret (azokkal a nem cserélhető lapokkal az alján), meg a jobb oldalon ami van. Ja, persze nem szakik, mert kb nem értenek hozzá, két szervízbe is azt mondták, hogy háááát, nem tudják, de jobban járok, ha veszek újat. Végül vettem, de csak bosszantott, így berendeltem egy utolsó lapot.
    Hétvégén szereltem be a Logic Board-t, mint utolsó esély és láss csodát, működik. :C
    Szépen tolja is a 3D-t, az egyetlen gond, hogy most a szemüveget nem tudom szinkronizálni a TV-vel. Így 3D van a tv-n, csak a szemüveg miatt nem tudom nézni. Valakinek van ötlete esetleg? Azt se találtam meg, hogy hol van a bluetooth vevője, csak a wifi-t, de az tuti működik, mert frissítette meg minden. Volt factory reset, elem csere a szemüvegben, de semmi. A szemüveg led-je csak villog piros-zölden, de nem kapcsolódik. :(((

    Más: sejtettem, hogy működni fog, mivel após hívott a hétvégén, hogy nekik meg elromlott a hasonlóan marha nagy és marha drága Samsung 3D-s tv. Bekapcsol magától, elkapcsolja a csatornát, ill. csummára veszi a hangerőt, mert olyan kedve van :) :F

    Mindkét topicra szívesen veszek bármilyen építő jellegű hozzászólást.

Új hozzászólás Aktív témák