Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz MADKING #12658 üzenetére

    Nem, ez abszolút hülyeség és szélsőséggel próbálsz erre reagálni. A számítógép és akár a telefonok is folyamatos fejlődést mutatnak, tehát ez volna a motiváló erő arra, hogy vegyél újat, nem az, hogy akkora egy trágya szar és úgy is van legyártva, hogy az is legyen (nem véletlenül történt így), hogy ennek okán kib.szd a kukába pár év múlva, épp a garancia idő lejárta után. Mert az előbbi, az előremutató, míg az utóbbi az túlzás nélkül tisztességtelen. Nyilvánvaló, hogy ezt a TV-t is azért vettem meg, mert igényem volt rá (nem szükségem!) , tehát nem ragadtam le pl. a CRT TV-nél, vagy a plazmánál mondván mindegyik TV! Az, hogy igényt gerjesztesz és arra valaki vevő na az a korrekt módszer és korrekt "játék és küzdelem" a piacon, nem az, hogy olyat árulsz, ami ideig-óráig működőképes!
    Én azt nem vitatom, hogy a többi TV-re is lehet ez akár érvényes, de az még nem jelenti azt, hogyha egy adott neves márkától egy ilyen nevetséges élettartamú eszközt/berendezést vásárolok, akkor azt a márkát a jövőben nem kerülöm el! Szerintem még ha tisztában is vagyunk azzal, hogy valószínűleg a másik sem különb, akkor is ez a reakció rá a legtöbb embernél, hogy akkor bepróbálkozik mással, (hátha) és előbb-utóbb ez oda vezet, hogyha 2-3 évre veszünk TV-t, akkor veszek egy olcsóbbat! Ez látható is a piacon, hogy nagy márkák tűnnek el, vásárolják fel esetleg és max. úgy maradnak meg. Új márkák lépnek be, olcsón, majd azokból lesz egyre drágább, aztán náluk is bukó van és jön egy újabb, olcsóbb... Saját magukat nyírják ki ezek a cégek a túlzó mohóságukkal és ez hangsúlyos, mert igényt lehetne gerjeszteni is, egyediséget lehetne akár nyújtani, de tény, hogy egyszerűbb olyan szart gyártani, ami él 2-3 évet! Szóval innen ne jussunk már el egy lépésben odáig, hogy C64 vagy egy mai, korszerű PC/konzol!

Új hozzászólás Aktív témák