Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajusz15

    senior tag

    válasz mary-l #3442 üzenetére

    Szia! Én jövő héten megyek pont ide és pont erre a fajta műtétre, ahogy megvagyok, élek és látok, jövök tapasztalatokkal! :)

  • andrisss8

    csendes tag

    válasz mary-l #3442 üzenetére

    Idézet tőlem - év elejéről:

    "Közben megvolt a visumax-hd-m, de nem mertem addig írni, amíg 100% fölé nem ment mindkét szememben a "látás". Ez most megtörtént, mostmár beszélhetek róla. Látok, mint a sas, bár a Margitszigeten voltam műtéten, nem a sasszemnél. A szálloda felújítása miatt bolyongtam egy kicsit, mire felértem a medical váróba, mert más útvonalon kellett menni, mint a vizsgálatkor, de végül odataláltunk. A bekészülés, az elővizsgálat simán ment, velem kedvesek voltak, bár tele volt a váró. Én nem igényeltem annál több figyelmet, mint amit kaptam. Magára a műtétre nem igazán emlékszem, mert annyira igzultam, hogy csak azt vártam legyen már vége. Közben nem éreztem a szememen igazi nyomást, fájdalmat végképp, inkább úgy éreztem, hogy a nyakam görcsöl. A doktornő kedves volt, mindent elmagyarázott, amit kell, csepegtetek rendesen. A látás, hát az fantasztikus. Akinek két-három dioptriánál többje van, az tudja, hogy mennyire lehet élesen látni szemüveg nélkül, főleg szürkületkor. Semennyire. Na ennek vége :) . Nálam már az esti tévézéskor is fura volt, hogy a híradónál simán olvastam az alsó futó csíkot. Mindenesetre kivettem egy napot, hogy pihenjek, de ez felesleges volt. A harmadik napra pedig nagyjából beállt mindkét szemem, az egyik 100, a másik 125. Így utólag azt mondom nem kellett volna a para, de hát utólag mindenki okosabb. Nem bántam meg, hogy ezt a visumaxos kíméletes lézert választottam, bár lehet, hogy elég lett volna a sima femto is, nem tudom. A lényeg, hogy jól sikerült."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák