Új hozzászólás Aktív témák

  • Dartagnanx

    újonc

    Helló ismét!

    Pont három hete volt a műtét (no touch PRK, ha valaki nem olvasna vissza:) ).
    A helyzet mostanra sokkal jobb. Bár elégedett még nem vagyok.

    Azt látom sok hozzászólásban, hogy mindenki csak az eredményeket mondja, de nem sokan mondják el, hogy milyen állapotról indultak.
    Az én -6-os szemem biztosan máshogy reagál egy kezelésre, mint valakinek a -1-es dioptriával kezelt szeme.
    Feltételezem, hogy a lézer által kezelt terület mélysége és nagysága is egészen eltérő ezeknél.

    Mivel én szemüveggel kb. semmit sem láttam a műtét előtt (0,05 és 0,03 volt a két szemem... érthető). Ahhoz az állapothoz képest egészen lenyűgöző az, ami most van. De még nem közelíti meg a szemüveggel korábban elért látásélességet (1,2 és 1,1 volt).
    Este a nagy kontrasztos dolgokat mulatságosan messziről ki tudom olvasni, persze hunyorogva, mert még mindig baromi szellemképesen/kettőslátással látok.
    A közeli látásom nagyon változó. Egyik órában kényelmesen tudok olvasni, a következőben csak hunyorgok és vergődök az elmosódó, széteső betűk láttán.

    Lassú a változás, de egyelőre napról napra úgy érzem, hogy egy kicsit mindig jobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák