Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stihl024

    junior tag

    válasz Pillerb #1006 üzenetére

    Nem akar láncot élezni-bevásárolt 6bd Kínai láncot meg az én unszolásomra vett egy Stihl láncot is. A 6 Kínai láncért fizetett 15 ezret a Stihl lánc meg kb 5 ezer. Tőlem kapott egy új Husqvarna láncot ez 7 lánc. Én mondtam neki nála a gép nem használja el élete végéig a 2 normális láncot a 6 Kínai fölösleges volt-egyszer használatosak. Na nem azért mert keveset akarja használni a gépet.. nem nem kb fél évet jósolok a komplett gépnek.Az a típusú fickó aki a gallyfába is teljes erőből nyomja majd majdnem orra bukik amikor elvágta, betonon járatja és betonon fordítja az oldalára amikor tankolja. Láncdekni totál karcos 2 napos használat után-ilyet én még nem láttam....Minden jóérzésű ember felszisszenne amikor egy ilyet lát. Át tekertem egy ritka menetes csavart ,stabil a berántó. Rendelek bele egy átalakító tárcsát megcsinálom könnyített berántósra- talán tovább bírja majd pár nappal a szerkezet.Megrendelem Angliába a berántó burkolatot majd valaki elküldi utána nekem. 7500ft gyári.Addig bírja ki valahogy.

Új hozzászólás Aktív témák