Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Solymi81 #497 üzenetére

    B24 nekem tok ismeretlen, azon gozom sincs, mi az alltam menete. Nem is remlik, pedig azt hittem ugy-ahogy kepben vagyok... raneztem, kb. ertem a konstrukciot, de fura.
    924-est ha van lakascel, siman kiveheted (kolcsonresszel!), ha nincs, akkor kene szamolgatni, de igy exhas nekem ugy tunik, hogy ha most kiveszed alltam nelkul, beteszed pmap-ba, 30 napos felmondas miatt kb. 8.5 honapig kapsz 16%-ot, utana jo esellyel 12 honapra 20%-ot, mar kb. ott lehet (es szabadon felhasznalhato) mintha varsz arra, hogy az alltamra jogosult legyel. [Jo, a vegen -1% ha nem tartod 2030-ig.] De ezt minel elobb kene megle'pni, eselyes hogy a pmap nem lesz mar sokaig vasarolhato...
    A B24-en ha nincs alltam akkor azonnal at kene rakni. De ha ugyanaz vonatkozik ra, es lesz lakascel, akkor lehet hogy nem. Foleg 2018-as akkor mar van 4 eves, ha a kettot egyutt most az alacsony kamatra fel tudod venni lakascelra, az nagy elony a piacon levohoz kepest. Exhas ugy tippelnem hogy 12M lehet a ket szerzodesbol a (modozatvaltassal) most felveheto penz, aminek 60%-a 3.9% illetve 3.5% kamatu hitel. De ez nagyon mulik a B24 alltam statuszan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák