Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    válasz Mercutio_ #28367 üzenetére

    13. kerről is ezt mondta volt kolléganőm.
    Itt is laktam a 7. kerben [link] Szerintem kb 10 éve épülhetett, na itt amennyi csótány volt az elképesztő, pár hónap után kiköltöztem. Konkrétan a wc-ben is jöttek fel (kellemes volt látni, ahogy hajtom fel a wc ülőkét és úszik fel a csótány belőle), meg a tusoló kabin alól rengeteg.
    Múltkor számolgattam, hogy összesen 8 albérletben laktam, saját lakásokat nem számoltam bele, szóval van tapasztalatom újjal, régivel panellal, téglával. Szerintem nagyon lutri, hogy melyik milyen, legalább is a saját tapasztalataim ezt mutatják.

    szerk.:
    itt is laktam [link], ez is viszonylag újabb és szinte semmit se ért a szigetelés. Télen olyan hideg volt a lakásban, meg a fürdőszobában is. Saját kazános volt, de rá kellett segíteni külön radiátorral, mert meg lehetett fagyni benne. A hangszigetelése viszont nagyon jó volt, egy szomszédnak se hallottam benne a hangját.

    Szóval a Garayra pont azt hittem, hogy új, semmi higiéniai, csótány probléma nem lesz, ott akadt bőven. A konyhai lefolyó pedig nagyon büdös volt pedig többször próbáltam volna tisztítani. A Benkő utcai nagyon hideg volt a szigetelés ellenére.

    A kerepesi úton volt az az albim, ahol verte a falat valamelyik jómadár mérgében, oda sem költöznék vissza a hangszigetelés miatt. Pedig nagyon sok kerepesi lakótelepi lakás van eladó, egész jó áron.
    Fogarasi parkos lakásban pedig fel tudtam ébredni a szomszéd ébresztőórájára, hiába volt téglalakás, szerintem sokkal rosszabb volt, mint egy panel.

    A többi lakást meg Szegeden béreltem, ott is detto vegyes volt a tapasztalat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák