Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz axioma #22888 üzenetére

    "Sose ertettem miert jo tobbet mutatni mint amit tud a lakas"

    Valamit akkor is mutatni kell :) Az ember vizuális lény. Igen, a képek (=az eladók) hazudhatnak is. Viszont ugyanott vagyunk a dologgal, ha nincs feltéve kép, csak elküldi privátban, viszont ezzel engem szívat pluszban. Ha nem partnerként kezelnek a lakásvásárlásban, hanem úgy hogy örüljek hogy ő tesz nekem szívességet, hát kösz, de az első pont ilyen volt, inkább megpukkadok a panelemben ha mindenki megőrült és így viselkedik az ingatlanpiacon, de még egyszer nem fogok megbánni költözést.

    Viszont ha látok képet, akkor van fogalmam arról, hogy akarom-e én egyáltalán megnézni ezt az ingatlant. És nem arról van szó hogy jajj de szuper mert nagyon tetszik / nem tetszik a mostani tulaj perzsa szőnyege, meg a fal színe. Nem állítom hogy jó emberismerő, vagy ingatlanszakértő vagyok, de ezer dolog van, amit ha meglátok, visítva menekülök mert tudom hogy nem lesz biznisz.

    Az alaprajz ugyanez, OK hogy feltöltik, de a legtöbben (incl. ingatlanos) ahhoz is bénák hogy egy méretarányos alaprajzot elkészítsenek (mit várok, amikor ajtókat és falakat hagynak le róla :D ).

    De amúgy még mindig azt mondom: 360 fokos virtuális séta, Matterporton még méricskélni is lehet, mivel lézerrel szkennel, asszem valami 10 centi pontossággal visszaadja a teret. Persze gondolom, ahány ilyen hirdetést láttam itthon az elmúlt években (nem sokat :C , pedig covid alatt a világban kb. mindenhol máshol eléggé elterjedt) kb. az lehet az aránya azoknak a hirdetőknek ahol nem titkolnak semmit és nem sóherek arra a +50.000 kiadásra.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák