Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz amargo #2960 üzenetére

    Csak azért írtam, mert pont tudok ilyen paraméterű lakásról nagyon a belvárosban, és az pl. szintén kb. ennyiért lenne eladható, ha egyáltalán... Ha jól tudom házközponti fűtéssel, mindenesetre iszonyatos havi átalánydíjat kell fizetni folyamatosan, a leválás pedig kb. lehetetlen.

    No igen, belső kerületekben 10 M alatt még pici lakásból is alig van olyan, ami élhető lenne hosszú távon. :( De bérelni hosszú távra továbbra sem jó, mert sikerülhet ugyan korrekt bérbeadót kifogni, de több évre azonos helyen lakni, az még mindig lutri, plusz nem csinálhatsz a lakással azt, amit akarsz (pl. ajtót kicserélni biztonságosra), családot meg pláne nem lehet bele tervezni (kisgyerekes bérlőt még nehezebb kitenni, ezért nem szeretik)... :(

    A telek vásárlási elhatározásod végleges? Végüli miért amellett döntöttél, ha megkérdezhhetem? Lakáskasszát nem lehet felhasználni rá, több milliót kell költened, hogy lakhass is rajta (pl. könnyűszerkezetes ház), szóval van olyan ok, amiért megéri?

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák